Televizija v živo
Kino
Jutri na sporedu:

Alita: Bojni angel
Na sporedu ob:
akcijska domišljijska pustolovščina, ZDA, Kanada, Argentina, 2018, 122"
Režija: Robert Rodriguez
Igrajo: Jennifer Connelly, Eiza González, Rosa Salazar, Michelle Rodriguez, Christoph Waltz, Jackie Earle Haley, Jeff Fahey, Mahershala Ali, Ed Skrei

21:10
19:40
Asterix: Skrivnost čarobnega napoja
Na sporedu ob:
animirana družinska komedija, Francija, 2018
Režija: Alexandre Astier, Louis Clichy

15:45
19:00
12:45
Bog, le kaj smo spet zagrešili?
Na sporedu ob:
komedija, Francija, 2019, 99"
Režija: Philippe de Chauveron
Igrajo: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan, Medi Sadoun, Frédéric Chau

19:00
20:50
19:10
22:50
Bohemian Rhapsody
Na sporedu ob:
biografska glasbena drama, ZDA, Velika Britanija, 2018, 134"
Režija: Bryan Singer
Igrajo: Joseph Mazzello, Rami Malek, Mike Myers, Aidan Gillen, Lucy Boynton

15:30
18:20
20:50
23:20
Colette
Na sporedu ob:
biografska drama , ZDA Velika Britanija , 2018, 111"
Režija: Wash Westmoreland
Igrajo: Dominic West Keira Knightley Fiona Shaw Robert Pugh Ray Panthaki Sloan Thompson Arabella Weir Al Weaver Máté Haumann Virág Bárány

17:45
19:45
17:30
Creed II
Na sporedu ob:
športna drama, ZDA, 2018
Režija: Steven Caple Jr.
Igrajo: Tessa Thompson, Sylvester Stallone, Michael B. Jordan, Dolph Lundgren, Wood Harris

19:00
20:40
10:20
16:25
20:10
22:40
Čudežno potovanje v Oz
Na sporedu ob:
animirana družinska pustolovščina, Rusija, 2017, 91"
Režija: Fyodor Dmitriev, Darina Shmidt, Vladimir Toropchin

18:20
10:30
12:20
14:20
16:10
18:00
Deček nevihte
Na sporedu ob:
drama, Avstralija, 2019, 99"
Režija: Shawn Seet
Igrajo: Jai Courtney, Geoffrey Rush, David Gulpilil, Finn Little, Erik Thomson

18:15
21:10
10:15
12:15
14:15
16:15
18:15
20:30
22:30
Gajin svet
Na sporedu ob:
mladinska romantična komedija, Slovenija, 2018, 100"
Režija: Peter Bratuša
Igrajo: Tara Milharčič, Neža Smolinsky, Anže Gorenc, Sebastian Cavazza, Ajda Smrekar, Primož Pirnat, Lotos Vincenc Šparovec, Nataša Barbara Gračner, Jana Zupančič, Judita

20:40
11:30
Instant družina
Na sporedu ob:
družinska komedija, ZDA, 2018, 118"
Režija: Sean Anders
Igrajo: Mark Wahlberg, Rose Byrne, Octavia Spencer, Isabela Moner, Eve Harlow, Julie Hagerty, Charlie McDermott

20:25
11:55
16:00
18:10
Izbrisana
Na sporedu ob:
drama, Slovenija, 2018, 85"
Režija: Miha Mazzini
Igrajo: Judita Frankovic, Sebastian Cavazza, Izudin Bajrovic, Doroteja Nadrah, Silva Čušin

18:15
21:10
21:00
Kako izuriti svojega zmaja 3
Na sporedu ob:
animirani, ZDA, 2019
Režija: Dean DeBlois
Igrajo: Matevž Mueller, Lovro Berden, Katja Ajster, Tadej Pišek, Maruša Bertoncelj

21:00
10:25
12:25
14:30
16:30
18:30
Kako izuriti svojega zmaja 3 3D
Na sporedu ob:
animirana epska avantura , ZDA , 2019
Režija: Dean DeBlois
Igrajo: T.J. Miller Cate Blanchett Kristen Wiig

21:00
10:35
Korgi: Kraljevski kuža z velikim srcem
Na sporedu ob:
animirana komična pustolovščina, Belgija, 2019, 92"
Režija: Ben Stassen

21:00
10:10
12:10
14:00
15:50
17:40
Ledeno maščevanje
Na sporedu ob:
akcijski triler, Velika Britanija, 2019, 118"
Režija: Hans Petter Moland
Igrajo: Liam Neeson, Emmy Rossum, Laura Dern, Tom Bateman, William Forsythe

17:45
19:45
13:10
LEGO film 2
Na sporedu ob:
animirana akcijska komična pustolovščina, Danska, Kanada. Norveška, Avs, 2019, 106"
Režija: Mike Mitchell, Trisha Gum
Igrajo: Chris Pratt, Elizabeth Banks, Will Arnett, Tiffany Haddish, Stephanie Beatriz

19:00
20:40
10:00
14:05
Mala gospodična Dolittle
Na sporedu ob:
družinska domišljijska komedija, Nemčija, 2018, 96"
Režija: Joachim Masannek
Igrajo: Lija Pečnikar, Luka Markus Štajer, Igor Štamulak, Mariša Jagodič, Pia Škulj

16:50
19:15
21:40
11:20
13:30
15:40
Metulj
Na sporedu ob:
pustolovska biografska drama, ZDA, Španija, Češka, 2017, 133"
Režija: Michael Noer
Igrajo: Charlie Hunnam, Rami Malek, Damijan Oklopdzic, Christopher Fairbank

17:30
12:40
Mi
Na sporedu ob:
grozljivka, ZDA, 2019
Režija: Jordan Peele
Igrajo: Lupita Nyong'o, Winston Duke, Elisabeth Moss, Tim Heidecker, Yahya Abdul-Mateen II, Anna Diop, Evan Alex, Shahadi Wright Joseph, Madison Curry, Cali Sheldon, Noelle Sheldon

20:00
10:40
12:50
15:00
17:10
19:50
22:10
Mia in beli lev
Na sporedu ob:
družinski, Francija, Južna Afrika, Nemč, 2018, 98"
Režija: Gilles de Maistre
Igrajo: Daniah De Villiers, Mélanie Laurent, Langley Kirkwood, Ryan Mac Lennan, Charlie Thor, Lionel Newton, Lillian Dube, Brandon Auret

15:25
10:45
15:20
17:15
Ne bom več luzerka
Na sporedu ob:
komična drama, Slovenija, 2018, 88"
Režija: Urša Menart
Igrajo: Eva Jesenovec, Živa Selan, Saša Pavček, Branko Završan, Špela Rozin, Jurij Drevenšek, Tina Potočnik Vrhovnik, Lara Vouk, Timon Šturbej, Aljaž Jovanović, Matic Lukšič

20:50
12:30
16:40
19:30
21:20
23:10
Popolna kopija
Na sporedu ob:
misteriozni z.f. triler, ZDA, Kitajska, Portoriko, Veli, 2019, 107"
Režija: Jeffrey Nachmanoff
Igrajo: Keanu Reeves, Alice Eve, Thomas Middleditch, Emily Alyn Lind, Emjay Anthony

19:00
20:40
22:00
Poslednji Srb na Hrvaškem
Na sporedu ob:
komična grozljivka, Hrvaška, Srbija, 2019, 90"
Režija: Predrag Licina
Igrajo: Kresimir Mikic, Hristina Popovic, Tihana Lazovic, Dado Cosic, Dusan Bucan

18:00
20:40
22:25
Ralph ruši Internet: Razbijač Ralph 2
Na sporedu ob:
animirana komična pustolovščina, ZDA, 2018
Režija: Phil Johnston, Rich Moore

17:30
14:25
Soba pobega
Na sporedu ob:
psihološki triler, ZDA, Republika Južna Afrika, 2019, 99"
Režija: Adam Robitel
Igrajo: Deborah Ann Woll, Nik Dodani, Tyler Labine

15:45
19:00
15:30
20:20
22:20
Srečen smrtni dan 2
Na sporedu ob:
srhljivka, ZDA, 2019
Režija: Christopher Landon
Igrajo: Jessica Rothe, Israel Broussard, Ruby Modine, Suraj Sharma, Steve Zissis, Rachel Matthews, Charles Aitken, Sarah Yarkin, Caleb Spillyards, Phi Vu

18:40
21:00
17:50
22:35
Stotnica Marvel
Na sporedu ob:
akcijska domišljijska pustolovščina, ZDA, 2019, 128"
Režija: Anna Boden, Ryan Flick
Igrajo: Brie Larson, Jude Law, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Annette Bening, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan

16:50
11:40
14:00
16:20
18:40
21:10
23:40
Stotnica Marvel 3D
Na sporedu ob:
akcijska domišljijska pustolovščina, ZDA, 2019, 128"
Režija: Anna Boden, Ryan Flick
Igrajo: Brie Larson, Jude Law, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Annette Bening, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan

18:40
21:00
14:10
Yao
Na sporedu ob:
komična drama, Francija, Senegal, 2018, 103"
Režija: Philippe Godeau
Igrajo: Germaine Acogny, Alibeta, Lionel Louis Basse, Maxime d'Aboville, Fatoumata Diawara

18:30
18:45
Zelena knjiga
Na sporedu ob:
biografska komična drama, ZDA, 2018, 130"
Režija: Peter Farrelly
Igrajo: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellini, Sebastian Maniscalco, Dimiter D. Marinov, P.J. Byrne

19:40
19:20
21:40
Zvezda je rojena
Na sporedu ob:
glasbeni, ZDA, 2018, 135"
Režija: Bradley Cooper
Igrajo: Lady Gaga, Bradley Cooper, Sam Elliott, Dave Chappelle, Anthony Ramos

16:10
20:00